بیهوشی

از زمانی که رهپویان شریف خدمت رسانی خود به داوطلبان آزمون بورد را آغاز نموده است، رشته ارتوپدی به عنوان یک رشته پرطرفدار در دستور کار رهپویان شریف بوده است. امسال نیز سری جزوات ارتوپدی همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد خواهد شد. رفرنس های رشته ارتوپدی به قرار زیر می باشد :

۱-ارتوپدی بالغین و تکنیک های جراحی و ستون فقرات : Campbelle’s Operative Orthopedics 2013

۲-ارتوپدی اطفال :
Tachdjian’s Pediatric Orthopaedics/2014

۳-شکستگی های اطفال و بالغین
Rockwood & Green Fractures in Children/2015

Rockwood & Green Fractures in Adults /2015

۴- آکادمی آمریکا ۲۰۰۸
Ortho’s & Prosthosis /AAOS Gray’s Anatomy

۵-(مباحث مربوط به اندامها و ستون فقرات)


کتب کیمیا

مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، به خصوص سال ۱۳۹۵ به همراه پاسخ های تشریحی، براساس رفرانس های جدید از مشخصات بارز سری کتب درسنامه رشته بیهوشی امسال رهپویان شریف است.

این مجموعه سعی دارد که به دستیاران و متخصصین بیهوشی کمک کند تا به راحتی از مطالب رفرنس استفاده کنند و با خلاصه ای که در دست دارند، به بهترین نتیجه ممکن برسند.

این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود :

بیماریهای قلبی بیماریهای تنفسی، گوارشی، چاقی، کبد و صفراوی آب و الکترولیت، خون، عفونی، بارداری، اطفال، سالمندان اتاق عمل هوشیاری، حافظه، خواب، سیستم عصبی اتونوم مونیتورینگ عصبی، مرگ مغزی مونیتورینگ تنفسی، گشادکننده های استنشاقی عروق پولمونر مونیتورینگ قلبی عروقی، بیهوشی برای جراحی قلب پاتوفیزیولوژی گوارش، کبد، تغذیه و کنترل متابولیک مونیتورینگ عملکرد کلیه، بیهوشی و سیستمهای کلیه و گوارش فارماکولوژی بیهوشی بیهوش کننده های استنشاقی درمان درد بیحس کننده های موضعی، اسپینال، اپیدورال….. ارزیابی قبل از جراحی، بیهوشی در بیماریهای مختلف دستگاه های مونیتورینگ، مونیتورینگ مغز، تنظیم دما TEE، الکتروکاردیوگرافی، دفیبریلاتور، بیهوشی برای تصحیح آریتمی بیهوشی در جراحیهای چشم و ENT و لیزر تعادل اسید_باز، انتقال خون، انعقاد خون جراحی توراکس، جراحی عروق بیهوشی در پیوند، مامایی، ارتوپدی، سنین بالا بیهوشی در تروما، بحران، جنگهای شیمیایی و بیولوژیک بیهوشی سرپایی، NORA، مراقبتهای کلینیکی در مناطق دورافتاده بیهوشی در کودکان مراقبتهای بعد از بیهوشی مراقبتهای ویژه، CPR، NICU فینک ۱و۲و۳


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر ؛ که شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می باشد ، هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد .


تطبیق و تشابه

مفتخریم که اعلام نمائیم ۹۲ درصد سوالات آزمون بورد تخصصی رشته بیهوشی در سال ۱۳۹۵ در کتب درسنامه رهپویان شریف موجود بوده است ….

جهت مشاهده کلیک کنید


محصولات آزمون 1395

مجموعه سوالات آزمون ارتقاء سال ۱۳۹۵

این کتاب شامل سوالات همه قطب های کشوری میباشد.


دموی مجموعه کتب درسنامه سال ۱۳۹۵

آخرین محصولات

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند