بیهوشی

رشته بیهوشی از رشته های پر متقاضی بورد تخصصی می باشد که به عنوان یک رشته ماژور همیشه در زمره جزوات رهپویان شریف بوده است. امسال نیز سری جزوات بیهوشی همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد خواهد شد.

رفرنس رشته بی هوشی به قرار زیر می باشد:

  • Miller/ 2014
  • Co – existing / 2018
  • Fink / 2017

 

 


کتب کیمیا

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا، می‌توان به درسنامه محور بودن این کتاب‌ها و بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، همراه بودن مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال‌های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید اشاره کرد. با توجه به نظر سنجی های انجام شده توسط روابط عمومی موسسه رهپویان در مورد کیفیت و نوشتار کتب بیهوشی سال های گذشته از داوطلبان و اساتید گرامی، تصمیم بر تغییراتی در نحوه نگارش و تدوین مجدد مطالب علمی سری جزوات بیهوشی گرفته شد. مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد و درون دانشگاهی کل کشور در سال های اخیر، به همراه پاسخ های تشریحی براساس رفرانس جدید از دیگر مشخصات بارز سری کتب رشته بیهوشی امسال رهپویان شریف است.

این مجموعه در ۳۲ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود :

بیماریهای تنفسی و قلبی عروقی۲ و ۱   - بیماریهای مغز و نخاع، متابولیسم و چاقی، عفونت و ایمنی- بیماری های سالمندی، سیستم گوارشی، کلیوی و اندوکرین- اتاق عمل- هوشیاری، حافظه، خواب، سیستم عصبی اتونوم- نوروآنستزی، مرگ مغزی- داروهای مسدود کننده عصبی عضلانی، اختلالات عصبی عضلانی- بیهوشی و سیستم تنفسی- بیهوشی و سیستم قلب و عروق- بیهوشی و سیستم گوارشی و کنترل متابولیک- بیهوشی و سیستم کلیوی- فارماکولوژی بیهوشی - بیهوش کننده های استنشاقی- درمان درد - بی‌حس کننده های موضعی، اسپینال، اپیدورال- ارزیابی قبل از جراحی، بیهوشی در بیماریهای مختلف- دستگاه های مونیتورینگ، مونیتورینگ مغز، تنظیم دما- TEE، ECG، دفیبریلاتور، بیهوشی برای تصحیح آریتمی- بیهوشی در جراحیهای چشم و ENT و لیزر- تعادل اسید باز، انتقال خون، انعقاد خون- جراحی توراکس، جراحی عروق- بیهوشی در پیوند، مامایی، ارتوپدی، سنین بالا- بیهوشی در تروما، بحران، جنگهای شیمیایی و بیولوژیک- NORA، مراقبتهای کلینیکی در مناطق دورافتاده- بیهوشی در کودکان- مراقبتهای بعد از بیهوشی- مراقبتهای ویژه، CPR، NICU- فینک۱,۲,۳ - بیماری های اطفال، زنان، خون و روانپزشکی کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته با پاسخ می‌باشد و هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه، چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید


فلش کارت

فلش کارت‌های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس، همراه همیشگی شما است.

بیشتر بخوانید


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که در زمان مشخص می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.


 

سوالات آزمون ارتقاء سال‌های گذشته

سوالات هر سال پس از برگزاری آزمون، جمع آوری شده و با پاسخ غیرتشریحی منتشر می‌شوند. هر کتاب شامل سوالات همه قطب‌های کشوری در آن سال می‌باشد.

 

محصولات مرتبط

مدرسین موسسه

اساتید موسسه رهپویان شریف از بهترین اساتید گروه پزشکی هستند. اساتید محترم از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های درجه یک ایران و خارج از ایران و رتبه‌های برتر بوده و همواره در جهت اعتلای سطح دانش خود و دانشجویان خود بسیار کوشیده اند.

مولفان

مولفان موسسه رهپویان شریف از بهترین و شناخته شده‌ترین مولفان کتابهای گروه پزشکی هستند. بسیاری از موسسات انتشاراتی دیگر از مولفین محترم موسسه رهپویان برای همکاری دعوت کرده‌اند. مولفین این گونه کتابها از دانشجویان نخبه و رتبه‌های برتر آزمون‌های پزشکی در رشته خود می‌باشند.

آدرس: تهران – خیابان فاطمی غربی – نبش جمالزاده – روبروی دژبان مرکز ارتش – پلاک ۲۷۴
ایمیل: info@drsharif.org

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند