اورولوژی

رشته اورولوژی به عنوان یکی از رشته های پر طرفدار از جمله رشته های جدیدی است که امسال به یاری خدا و به همت رتبه های برتر  سالهای گذشته و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی با توجه به کمپل ۲۰۱۶  تالیف و ترجمه می گردد. رفرنس رشته اورولوژی به قرار زیر می باشد :

Campbell-Walsh Urology 2016


کتب کیمیا

مجموعه کامل سئوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، به خصوص سال ۱۳۹۶ به همراه پاسخ های تشریحی، براساس رفرانس جدید از مشخصات بارز سری کتب درسنامه رشته اورولوژی امسال رهپویان شریف است.

این مجموعه سعی دارد که به دستیاران و متخصصین ارولوژی کمک کند تا به راحتی از مطالب رفرنس استفاده کنند و با خلاصه ای که در دست دارند، به بهترین نتیجه ممکن برسند.

این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود:

اصول جراحی ۱ و فصل ۱ تصمیم گیری بالینی اصول جراحی ۲ التهاب و عفونت ۱و۲ ناباروری ناتوانی جنسی تومور بیضه بیماری پنیس ، مجرا ، اسکروتوم RVH ، انسداد و تروما سنگ ادراری تومور کلیه تومور لگنچه و رتروپریتوئن و جراحی کلیه آدرنال نوروژنیک ۱و۲و۳و۴و۵و۶ تومور مثانه ۱ تومور مثانه ۲ و ترومای تحتانی BPH کنسر پروستات ۱و۲ اطفال ۱و۲و۳و۴و۵و۶

 


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر ؛ که شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می باشد ، هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد .


تطبیق و تشابه

مفتخریم که اعلام نمائیم ۹۶ درصد از سوالات آزمون بورد تخصصی رشته اورولوژی در سال ۱۳۹۶ در کتب درسنامه رهپویان شریف موجود بوده است ….

جهت مشاهده کلیک کنید


 

محصولات آزمون ۱۳۹۶

مجموعه سوالات آزمون ارتقاء سال ۱۳۹۶
عبارت : عدم تطبیق تاکسونومی: عبارت انتخاب شده در تاکسونومی وجود ندارد ! ..more..
کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند