MENUMENU

ارتوپدی

امسال نیز سری جزوات ارتوپدی همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد خواهد شد. رفرنس های رشته ارتوپدی به قرار زیر می باشد :

۱-ارتوپدی بالغین و تکنیک های جراحی و ستون فقرات
Campbelle’s Operative Orthopedics 2017
۲-ارتوپدی اطفال

Tachdjian’s Pediatric Orthopaedics/2014
۳-شکستگی های اطفال و بالغین

Rockwood & Green Fractures in Children/2015
Rockwood & Green Fractures in Adults /2015
۴- آکادمی آمریکا ۲۰۰۸

Ortho’s & Prosthosis /AAOS Gray’s Anatomy

۵-(مباحث مربوط به اندامها و ستون فقرات)


کتب کیمیا

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی ، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور میباشد ، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید میباشد.
این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود :

اسپاین۱ )اسکولیوز و کیفوز)- اسپاین ۳,۲- تومور۲,۱- زانو و تیبیا ۳,۲,۱- لگن و هیپ و فمور۲,۱-  پرتس و SCFE وDDH- شانه و هومروس ۲,۱- آرنج- Hand ۳,۲,۱- عفونت و شکستگی های باز و سندرم کمپارتمان- Basic  کمپل- آمپوتاسیون و آرترودز- gait  و آنومالی های مادرزادی ۲,۱- فوت و انکل۲,۱ - پولیو و میلومننگوسل و CP- بیماری های نوروماسکولار- اعصاب محیطی و میکروسرجری- کلیات راکوود- باقیمانده راکوود اطفال و بالغین- دیسپلازی اسکلتی و مقالات

 


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر ؛ که شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می باشد ، هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد .


فلش کارت

فلش کارت های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس با قابلیت پاسخ بالا در آزمون.


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار میگیرد که در زمان مشخص میتوانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.


آموزش آنلاین

این کلاسها با هدف آمادگی هرچه بهتر و بیشتر رزیدنت ها و متخصصین برای آزمون های ارتقاء و بورد تخصصی میباشد . در این کلاس ها هر جلد توسط اساتید هیئت علمی و رتبه های برتر بورد تخصصی تشریح و تدریس میگردد .داوطلبان میتوانند در زمان مشخص شده برای کلاس ها حضور آنلاین داشته باشند.


محصولات آزمون ۱۳۹۶

مجموعه سوالات آزمون ارتقاء سال ۱۳۹۶

 

 

آخرین محصولات

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند