ارتوپدی

امسال نیز سری جزوات ارتوپدی همچون سال های گذشته در موسسه تولید مجدد خواهد شد. رفرنس های رشته ارتوپدی به قرار زیر می باشد :
۱-ارتوپدی بالغین و تکنیک های جراحی و ستون فقرات
Campbelle’s Operative Orthopedics 2017
۲-ارتوپدی اطفال
:
Tachdjian’s Pediatric Orthopaedics/2014
۳-شکستگی های اطفال و بالغین

Rockwood & Green Fractures in Children/2015
Rockwood & Green Fractures in Adults /2015
۴- آکادمی آمریکا ۲۰۰۸

Ortho’s & Prosthosis /AAOS Gray’s Anatomy

۵-(مباحث مربوط به اندامها و ستون فقرات)


کتب کیمیا

از مشخصات بارز سری کتب کیمیا ، درسنامه محور بودن این کتب با بهره گیری از مولفین دارای رتبه برتر بورد تخصصی ، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور میباشد ، که به همراه مجموعه سوالات ارتقاء و بورد کل کشور در سال های اخیر، با پاسخ های تشریحی، براساس رفرنس های جدید میباشد.
این مجموعه در ۳۰ جلد جمع آوری و تدوین گردیده است که به مرور زمان تکمیل خواهد شد و به صورت تدریجی از زمان ثبت نام، به دست داوطلبان خواهد رسید و مطالب و مباحث ارائه شده در این سری کتب به شرح زیر خواهد بود :
اسپاین ۱(اسکولیوز و کیفوز) اسپاین ۲ و ۳ تومور ۱و۲ زانو و تیبیا ۱ و ۲ و ۳ لگن و هیپ و فمور ۱ (DDH، پرتس و SCFE) لگن و هیپ و فمور ۲ شانه و هومروس ۱و ۲ آرنج Hand 3, Hand 2 , Hand 1 عفونت و شکستگی های باز و سندرم کمپارتمان Basic کمپل آمپوتاسیون و آرتروز gait و آنومالی های مادرزادی ۱ آنومالی های مادرزادی ۲ فوت و انکل ۱,۲ CP ، پولیو و میلومننگوسل بیماری های نوروماسکولار اعصاب محیطی و میکروسرجری کلیات راکوود باقیمانده راکوود اطفال و بالغین دیسپلازی اسکلتی و مقالات


 کتب اکسیر

مجموعه کتب اکسیر ؛ که شامل سوالات طبقه بندی شده سالهای گذشته هر رشته می باشد ، هر ساله بعد از اتمام فرایند تولید کتب درسنامه چاپ و در اختیار داوطلبان عزیز قرار می گیرد .


فلش کارت

فلش کارت های آمادگی آزمون بورد هماهنگ با جدیدترین رفرنس با قابلیت پاسخ بالا در آزمون.


آزمون آنلاین

این آزمون ها به صورت آنلاین و مبحثی در اختیار داوطلبان قرار میگیرد که در زمان مشخص میتوانند با ورود به پنل کاربری خود در آن شرکت کنند.


آموزش آنلاین

این کلاسها با هدف آمادگی هرچه بهتر و بیشتر رزیدنت ها و متخصصین برای آزمون های ارتقاء و بورد تخصصی میباشد . در این کلاس ها هر جلد توسط اساتید هیئت علمی و رتبه های برتر بورد تخصصی تشریح و تدریس میگردد .داوطلبان میتوانند در زمان مشخص شده برای کلاس ها حضور آنلاین داشته باشند.


تطبیق و تشابه سوالات آزمون بورد ۹۵ با کتب درسنامه ۱۳۹۵

مفتخریم که اعلام نمائیم بیش از ۹۰ درصد از سوالات آزمون بورد تخصصی رشته ارتوپدی در سال ۱۳۹۵ در کتب درسنامه رهپویان شریف موجود بوده است ….

به زودی در این مکان قرار میگیرد


محصولات آزمون 1395

مجموعه سوالات آزمون ارتقاء سال ۱۳۹۵
مجموعه سوالات آزمون ارتقاء سال ۱۳۹۵

این کتاب شامل سوالات همه قطب های کشوری میباشد.


دموی مجموعه کتب درسنامه سال ۱۳۹۵
دموی مجموعه کتب درسنامه سال ۱۳۹۵

آخرین محصولات

کلیه حقوق متعلق به موسسه رهپویان شریف می باشد. طراحی وب سایت و اجرا: پورتال هوشمند